لینک کوتاه خبر

رفع تصرف بیش از ۵۵ هزار متر مربع از اراضی ملی در صومعه سرا

تولم نیوز :دادستان صومعه سرا با اشاره به رسیدگی و مختومه شدن ۹ هزار و ۲۰۰ فقره پرونده در این شهرستان، گفت: در سال گذشته ۵۵ هزار و ۷۸۰ متر مربع از اراضی ملی رفع تصرف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی بشری بعد از ظهر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون بیش از ۹ هزار و ۴۰۰ فقره پرونده ورودی دستگاه قضائی شهرستان صومعه سرا بوده است.

وی در ادامه با اشاره به رسیدگی و مختومه شدن ۹ هزار و ۲۰۰ فقره پرونده در این مدت، گفت: در سال گذشته شاهد رفع تصرف ۵۵ هزار و ۷۸۰ متر مربع از اراضی ملی در شهرستان صومعه سرا بوده ایم.

دادستان عمومی و انقلاب صومعه سرا به خلع ید از ۱۳ هزار و ۸۰۳ متر مربع از اراضی در سال جاری اشاره و اضافه کرد: در سال گذشته ۱۶ فقره پرونده تشکیل و ۵۸ هزار و ۳۵۰ متر مربع از اراضی آزاد و احکام قلع و قمع اجرا شده است.

وی ادامه داد: امسال نیز حکم قلع و قمع سه فقره پرونده نیز به مساحت چهار هزار و ۷۰۰ متر مربع اجرا شده است.

بشری با تأکید بر اینکه هر گونه کم کاری دستگاه‌های اجرایی به اطلاع مردم رسانده می‌شود، افزود: برخورد با مفاسد اقتصادی و مالی در شهرستان صومعه سرا با شدت و جدیت در حال اجرا است.

وی همچنین به موضوع احیای کارخانه ابریشم اشاره و آن را منوط به حمایت دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: امیدواریم با رفع موانع شاهد فعالیت مجدد و افزایش نیروی کار در این کارخانه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *