لینک کوتاه خبر

شهرداری تولمشهر ۳هزار ماسک توزیع کرد

شهردار تولمشهر در این زمینه به ایرنا گفت : علاوه بر این در حوزه اطلاع رسانی بیش از ۲ هزار اطلاعیه‌های آموزشی و هشدار دهنده با موضوع پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا توزیع شده است.
زینب فرح بخش یادآور شد: در عین حال عملیات گندزدایی ایستگاه‌ها و خودروهای جمع‌آوری و حمل زباله بطورجدی در دستور کار است و به پاکبانان هم اقلام بهداشتی لازم از جمله ماسک و دستکش داده شده است.
فرمانده سپاه صومعه سرا هم گفت: در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ومشارکت همگانی در پیشگیری از این بیماری طرح ویزیت رایگان بیماران در منزل توسط ۲ پزشک و پرستار بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه به همراه یک دستگاه آمبولانس در این شهرستان به مرحله اجرا در آمده است.
سرهنگ سید حسن حسینی افزود: این طرح هرشب از ساعت ۱۹ الی ۲۲ اجرا می شودر و بیماران بدحال و بیمارانی که بعلت عدم توانائی جسمی نمی توانند درمطب پزشکان حضور یابند در منزل ویزیت می شوند.
وی افزود: بیمارانی که نیاز به اعزام به مراکز درمانی و بیمارستان را دارند می توانند بصورت رایگان از آمبولانس سپاه استفاده نمایند.
وی اظهار داشت: در همین راستا بسیجیان نیز ۲۰۰ عدد ماسک رایگان بین مردم تولمشهر توزیع کرده اند.
شهردار صومعه سرا هم از ضدعفونی اماکن عمومی و خیابان های شهر خبر داد وافزود:دراجرای مصوبه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا شهرستان صومعه‌سرا شهرداری ضدعفونی‌کردن اماکن عمومی شهر رادر اولویت قرار داده است.
میثم کیانی فرد با اشاره به اینکه ضدعفونی کردن اماکن عمومی تداوم می یابد، اظهار داشت: کلیه اماکن عمومی اعم از مطب های پزشکی، ایستگاه‌های تاکسی، تاکسی‌ها، نانوائی‌ها، دستگاه‌های عابربانک، ورودی بانک‌ها و داخل بانک‌ها، توسط شهرداری صومعه‌سرا ضدعفونی گردیده تا به علت تجمع و رفت و آمد زیاد مردم از خطرات احتمالی ابتلا به ویروس کرونا کاسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *