لینک کوتاه خبر

همراهی نیروهای مسلح با کادر درمان در دوران کرونا ماندگار است

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر شنبه در آئین افتتاحیه بیمارستان دائمی پیشرفته تنفسی شهید سرلشکر موسی نامجو در بیمارستان پورسینای رشت با اشاره به تأکیدات رهبری مبنی بر تأثیر دعا و معنویات در جامعه، اظهار کرد: طبق فرمایش رهبری خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه در ارتقا روحیه بیماران بسیار مؤثر است.

استاندار گیلان با اشاره به افتتاح بیمارستان پیشرفته تنفسی در گیلان، بیان کرد: این بیمارستان با همت شیعیان و پیروان شهدا و غیور مردان ارتش در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با تاکید بر تأثیر دعا بر ایجاد امید و رفع اندوه در بحران‌ها، اضافه کرد: بیماری کرونا در تمام دنیا مشکل ایجاد کرده و آسیب‌های زیادی متوجه کشورها و ملت‌ها شده است.

زارع با اشاره به اینکه کشورهای مختلف با شیوه‌های گوناگون با بیماری کرونا مقابله می‌کنند، افزود: همت، غیرت و تلاش و عزم همگانی، روحیه برادری و مهربانی تمامی ارکان نظام از جمله نیروهای مسلح در کنار کادر درمان، موجب خلق صحنه‌های زیبا و ماندگار در دوران مبارزه با کرونا شده است.

استاندار گیلان ضمن قدردانی از مساعدت مسئولین کشوری جهت مقابله با کرونا در این استان، تصریح کرد: اگر این تلاش‌ها و مساعدت‌ها نبود مشکلات ما در حوزه کرونا بسیار بیشتر می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *