لینک کوتاه خبر

پست سیار ۶٣/٢٠ كیلوولت بخش تولمات افت ولتاژ این بخش را تقویت می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر گیلان حمید بابایی روز دوشنبه با بیان اینکه عملیات احداث پست سیار ۶٣/٢٠ كیلوولت تولمات با هدف اصلاح افت ولتاژ و جلوگیری از اعمال محدوديت، در حال اجرا است اظهار داشت: این پست با ظرفیت ١۵ مگاولت آمپر در سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی افزود:این پست دارای ۴ فیدر خروجی ٢٠ کیلوولت و یک فیدر ورودی ٢٠ کیلوولت، جهت رفع مشکل افت ولتاژ بخش تولمات شهرستان صومعه سرا احداث می شود.

مدیر امور نظارت بر تعمیرات پست ها و خطوط شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در ادامه با اعلام اینکه پست سیار ۶٣/٢٠ كیلوولت بخش تولمات صومعه سرا با اعتبار ۶ هزارو ٢٠٠ میلیون ریال در حال اجرا است خاطر نشان کرد: عملیات حمل ، نصب و راه اندازی این پروژه، از سوی شرکت مهندسین برق گیلان زمین و با استفاده ١٠٠ درصدی از تجهيزات ساخت داخل این طرح را اجرا می کند.

بابایی همچنین یادآورشد: قبل از حمل ترانسفورماتور پست سیار ۶٣/٢٠ کیلوولت تولمات،عملیات اصلاح و بهینه سازی ترانسفورماتور سیار به همراه تابلوهای ٢٠ کیلوولت و کلیدهای کشوئی آن در سال گذشته با اعتبار ٢ هزارو ١۴٠ میلیون ريال از سوی  شرکت آرین نیرو رستاک زنگان اجرا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *