لینک کوتاه خبر

رجبی: امکانات لازم جهت بازگشایی جاده های روستایی نداریم

تولم نیوز : در حالی که ارتفاع برف در تولمشهر و صومعه سرا به بیش از  یک متر رسیده و در بسیاری از روستاها میزان برف فراتر از یک متر گزارش شده، ۵۰ روستای صومعه سرا در برف محاصره شده و راه ارتباطی آنها با بیرون قطع شده است.

در این رابطه فرماندار صومعه سرا گفت: با توجه به بارش برف زیاد در این شهرستان و کمبود امکانات لازم، راه بیش از ۵۰ روستای شهرستان کاملا بسته است.

غلامحسین رجبی اظهار کرد: با توجه به این‌که چند دستگاه گریدر از استان به شهرستان داده شده است اما به دلیل خرابی و نقص فنی در استفاده از این امکانات با مشکل مواجه شده‌ایم.

وی افزود: در داخل شهر صومعه‌سرا حدود یک متر برف به زمین نشسته و در روستاها ارتفاع برف به بیش از یک متر رسیده است و اکنون مسیرهای اصلی شهر باز است و برای بازگشایی مسیرهای فرعی و روستاها نیاز مبرم به بیل مکانیکی و گریدر داریم.

رجبی خاطرنشان کرد: ۳۸۰ گونی آرد برای پخت نان خریداری کرده‌ایم و در حال حاضر مشکلی در زمینه پخت نان و نانوایی‌ها نداریم و هلال احمر و نیروهای امدادرسان با تمام توان در خدمت مردم این شهرستان هستند.

مطابق گزارشها در تعدادی از روستاها علاوه بر قطع راههای ارتباطی قطعی برق و آب هم داریم، بارش برف در صومعه سرا همچنان ادامه دارد و مردم شهر نیز بخاطر عدم رسیدگی کافی همچنان گلایه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *