لینک کوتاه خبر

لیونل مسی رسما به PSG پیوست

به گزارش “ورزش سه”، شاید شوکه کننده ترین خبر فوتبالی دنیا طی سالهای گذشته، چند شب پیش توسط باشگاه بارسلونا منتشر شد؛ جایی که باشگاه کاتالانی رسما خبر از پایان حضور لیونل مسی در بارسلونا داد و اعلام کرد که این فوق ستاره آرژانتینی بعد از 21 سال نوکمپ را ترک خواهد کرد.

 

در این بین و طی روزهای گذشته بحث در مورد آینده لیونل مسی جزو داغ ترین اخبار فوتبال بوده و نگاه های زیادی را به خود معطوف کرده است؛ از اخبار پیرامون انتقال او به پاری‌سن‌ژرمن گرفته تا شایعاتی در رابطه با علاقه تیم‌هایی نظیر منچسترسیتی و چلسی به جذب این بازیکن.

اما در یکی دو روز اخیر تقریباً اکثر منابع معتبر گزارش دادند که توافقات لازم برای انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن صورت گرفته و این بازیکن قرار است چالش جدید خود را در باشگاه فرانسوی تجربه کند.

 

در همین راستا دقایقی پیش باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ویدئویی در صفحات اجتماعی خود به اشتراک گذاشت و در آن جذب لیونل مسی را به شکل رسمی اعلام کرد. فوق ستاره آرژانتینی طی ساعات آینده در تست های پزشکی پاری‌سن‌ژرمن شرکت خواهد کرد و پس از آن قرارداد او به امضا خواهد رسید.

22:50: لیونل مسی با ماسک منقش به لوگوی پاری سن ژرمن در تست های پزشکی این باشگاه حاضر شد. اولین نشانه از باشگاه پاری سن ژرمن روی صورت لئو مسی بود.

 

22:17: فابریتزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی مدعی شد لیونل مسی تست های پزشکی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و فردا صبح مراسم معارفه این بازیکن برگزار خواهد شد.

 

21:40: طرح صفحه بلیچر ریپورت در مورد پایان یافتن روزهای درخشان حضور لیونل مسی در ترکیب بارسلونا

اولین نشست خبری لیونل مسی در پاری سن ژرمن فردا ساعت 11 به وقت فرانسه و 13.30 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *