لینک کوتاه خبر

پلمپ 43 واحد صنفي متخلف در صومعه سرا

تولم نیوز : فرماندهی انتظامي شهرستان صومعه سرا عنوان کرد: 43 واحد صنفي متخلف به علت عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی و بی توجهی به ضوابط انتظامی در شهرستان صومعه سرا پلمپ شد.

سرهنگ ” امیر وهاب زاده” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس به تلاش‌هاي شبانه‌روزي مجموعه انتظامي براي تامين و ارتقاء امنيت در سطح جامعه اشاره كرد و اظهار داشت: اقدامات قاطع و قانوني پليس در راستای برخورد با متخلفان و مجرمان سبب قانونمداري مي‌شود و مؤلفه‌های امنیت را ارتقاء می‌دهد.
وي در ادامه گفت: در راستای نظارت بر اجرای قوانین مربوط به فعالیت صنوف به ویژه رستوران‌‌ها،نانوایی ها،کافه سنتی ها،نانوایی ها و … طرح مختلف کنترل و بازرسی از واحدهای صنفی به صورت ویژه و مستمر در دستورکار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي این فرماندهی قرار گرفت.
فرماندهی انتظامي شهرستان با بیان اینکه از ابتدای سالجاری از 303 واحد صنفي مختلف در شهرستان صومعه سرا بازديد به عمل آمد و به 146 واحد صنفی تذکر داده شد افزود: در این راستا ضمن اخذ تعهد از 61 واحد صنفی برای 53 واحد صنفي اخطار پلمپ صادر و 43 واحد صنفي متخلف نیز پلمپ شد.
سرهنگ وهاب زاده در پايان با اشاره به اینکه اقدامات مجموعه انتظامی همواره برای برقراري امنيت مطلوب در جامعه است از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *